Česká a Slovenská Republika
+420 777 944 021
m.novak@alpinetech.cz

Hammer Mills – Kladivové Mlýny

Alpinetech CZ spol. s r.o. - Zastoupení firem Hosokawa Alpine a Lindner Recyclingtech pro ČR a SR

Pulverizer MP

Kladivový mlýn Puvlerizer MP je určen pro jemné mletí měkkých a středně tvrdých materiálů. Hranice melitelnosti se pohybuje okolo tvrdosti 3 dle Mohsovy stupnice tvrdosti. Mlýn pracuje při vysokých rychlostech a obvodová rychlost rotoru může dosahovat až 100 m/s. Mlýn je možné osadit vícero druhy mlecích rotorů a k dispozici je i široký výběr sít. Tato síta se liší jak velikostí, tak i tvarem otvoru. Výsledná jemnost daného materiálu a jeho distribuční křivka je poté dána kombinací daného síta, typu použitého mlecího rotoru a počtu otáček za minutu. U tohoto mlýnu je možné udělat i variantu s chlazeným rotorem a skříní mlýna.

Daný stroj je možné dodat jak v provedení pro kryogenní mletí (kapalný dusík), v nerezovém provedení pro farmaceutické a potravinářské účely a také aby odpovídal požadavkům na ATEX. Tento mlýn je používán při výrobě kosmetických přípravků, tabáku, kakaa, cukru, barviv, pryskyřic a dalších.

Více o principu fungování a oblasti použití daného mlýna se dozvíte z následujícího videa nebo přímo na stránkách Hosokawa Alpine.

 

 

 

Kontaktujte nás Více informací