Česká a Slovenská Republika
+420 777 944 021
m.novak@alpinetech.cz

System Solutions

Alpinetech CZ spol. s r.o. - Zastoupení firem Hosokawa Alpine a Lindner Recyclingtech pro ČR a SR

System Solutions

 

Hosokawa Alpine AG je německá firma z Augsburgu s tradicí již od roku 1898. Od svého vzniku se zabývá vývojem, projektováním a výrobou strojů a systémů na klíč v oblasti technologií práškových materiálů. Jsme odborníci na mletí, třídění, briketizaci, granulaci, větrné třídění, odprašování a měření distribuce velikosti částic.

Každé odvětví průmyslu má svá specifika a proto je firma Hosokawa Alpine rozdělena do divizí, kde každá nabízí své odborníky, aby se stali vašimi partnery ve Vašem projektu. Jedná se o divize:

Hosokawa Alpine také disponuje plně vybaveným testcentrem a laboratoří, které jsou k dispozici klientům při hledání optimálního řešení pro jejich projekty.

Jako další službu nabízíme zapůjčení strojů na testování přímo u zákazníka nebo na pokrytí krátkodobých sezónních poptávek a výpadků produkce. Kromě toho nově Alpine nabízí k prodeji použité, repasované stroje. Tyto stroje jsou po generální opravě a mají standardně záruku 12 měsíců.

Firma Hosokawa Alpine také nabízí celou řadu dalších služeb v průběhu celé životnosti stroje jako je montáž, uvedení do provozu, zaškolení personálu, garanční prohlídky, pozáruční servis, prodej náhradních dílů a modernizace starších zařízení.

Vývoj, konstrukce a výroba – vše se zárukou kvality Made In Germany u všech našich strojů.

 

Kontaktujte nás Více informací